Cicho i spokojnie, ale blisko do centrum

"Harmonia Gumieńce" powstaje w urokliwej dzielnicy Gumieńce, na rogu ulic Do Rajkowa i Cukrowej. Daje to mieszkańcom osiedla doskonały dostęp do punktów handlowych i usługowych. Jednocześnie jest to cicha i spokojna okolica. Wjazd na osiedle będzie regulowane przez szlaban.

Wizualizacje

Etapy inwestycji - Harmonia Gumieńce I, II i III

Inwestycja została podzielona na etapy.

Pierwszy "Harmonia Gumieńce I" obejmie budowę siedmu budynków mieszklanych. Planowany termin odddania mieszkań zaplanowany jest na :
Budynki 1,2 - gotowe, mieszkania wydane; Budynki nr 3,4,5 - gotowe, mieszkania wydane; Budynki nr 6,7 - wydania styczeń-luty 2021 roku.

Drugi etap "Harmonia Gumieńce II" na początku obejmie budowę budynków 1 oraz 2,3 z windą i miejscami postojowymi w hali garażowej. Jego oddanie zaplanowane jest na II kwartał 2021 roku i IV kw 2021 roku

Kolejny etap "Harmonia Gumieńce III" obejmie budowę budynku 1 z windą i miejscami postojowymi w hali garażowej oraz budynku numer 2 posiadającego windę. Oddania mieszkań zaplanowane są do II kwartału 2023 roku.

Standard wykończenia, sposób i opis zagospodarowania nieruchomości wspólnej

Zespół budynków krytych dachem płaskim, realizowanych w technologii tradycyjnej murowanej zlokalizowanych przy ulicy Cukrowej w Szczecinie.

 1. Budynki posadowione na żelbetowych ławach na podkładzie z chudego betonu. Ściany fundamentowe wykonane w technologii bloczków betonowych gr. 24cm.
 2. Ściany nośne wewnętrzne w kondygnacjach naziemnych wykonane w technologii bloczków silikatowych typu SILKA gr. 18 i 24cm.
 3. Wewnętrzne ściany wydzielające mieszkania pomiędzy sobą oraz od komunikacji ogólnej z bloczków typu SILKA E24 gr. 24cm na zaprawie cienkowarstwowej.
 4. Ściany zewnętrzne wykonane w technologii dwuwarstwowej: ściany nośne z bloczków typu SILKA gr. 18cm oraz izolacja termiczna z elewacyjnych płyt styropianowych gr. 15 cm z wykończeniem cienkowarstwowym tynkiem zewnętrznym lub płytką klinkierową – wg rysunków elewacji.
 5. Ściany działowe wykonane z betonu komórkowego o gr 8 cm.
 6. Konstrukcja stropów wszystkich kondygnacji wykonane w technologii płyty żelbetowej o grubości 18 cm wylewanej na mokro na placu budowy.
 7. Stropodach wykonany w technologii płyty żelbetowej o grubości 16 cm wylewanej na placu budowy oraz warstwy izolacyjnej termicznej i przeciwwilgociowej z papą wierzchniego krycia.
 8. Wykończenie zewnętrzne Rynny i rury spustowe PCV lub stalowe powlekane.
  Okna PCV
  Parapety zewnętrzne – stalowe
  Cokół wokół budynku – tynk mozaikowy
  Opaska wokół budynku – żwirowa
  Balustrady balkonów – stalowe
  Drzwi wejściowe do budynku – aluminium.
 9. Wykończenie wewnętrzne
  Klatka schodowa – posadzka gresowa, ściany i sufity malowane
  Parapety wewnętrzne
  Instalacje – elektryczna z osprzętem, wodna ciepła i zimna - przyłącza, kanalizacyjna – pion i trójnik (bez podejść kanalizacyjnych do przyborów) , RTV, telefoniczna, domofonowa, centralnego ogrzewania, grzejniki stalowe panelowe. Centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa zasilana z lokalnego węzła cieplnego SEC. Liczniki ciepła, ciepłej i zimnej wody użytkowej zlokalizowane w szachtach na komunikacji ogólnodostępnej.
  Drzwi wejściowe do mieszkań – minimum klasy B.
 10. Zagospodarowanie terenu: Ciągi piesze i drogi wewnętrzne wykonane z polbruku. Oświetlenie zewnętrzne ciągów komunikacyjnych. Zieleń niska (trawa, krzewy) oraz zieleń wysoka (drzewa). Plac zabaw na terenie osiedla. Wykonanie drogi dojazdowej do nieruchomości wspólnej.
 11. Standard i sposób wykończenia lokalu mieszkalnego
  Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim wyposażony w:
  Okna PCV
  Parapety zewnętrzne – stalowe
  Balustrady balkonów – stalowe
  Maszynowe tynki wewnętrzne gipsowe na mokro

  Podłoża pod posadzki – betonowe
  Parapety wewnętrzne
  Instalacje – elektryczna z osprzętem, wodna ciepła i zimna - przyłącza, kanalizacyjna – pion i trójnik (bez podejść kanalizacyjnych pod przybory), RTV, telefoniczna, domofonowa, centralnego ogrzewania, grzejniki stalowe panelowe
  Drzwi wejściowe do mieszkań.